آغاز واکسیناسیون اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه آران و بیدگل

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل از آغاز طرح واکسیناسیون اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه آران و بیدگل همزمان با سراسر کشور خبر داد
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ سعید ضابطی در رابطه با واکسیناسیون اهالی رسانه و فرهنگ گفت: طرح واکسیناسیون اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان آران و بیدگل همزمان با سراسر کشور در آران و بیدگل آغاز شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل افزود: نوبت‌دهی واکسیناسیون برای تمام هنرمندان بالای ۴۰ سال که کد ملی آن ها از سوی صندوق اعتباری هنر به مرکز فناوری اطلاعات وزارت بهداشت ارسال شده است، فعال شده است.

ضابطی با اشاره به فعالیت بیش از ۵۰۰ فعال فرهنگ و هنر و رسانه در شهرستان آران و بیدگل تصریح کرد: حائزین شرایط از هم اکنون می‌توانند با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir ثبت‌نام و زمان و مکان تزریق واکسن خود را انتخاب کنند. ثبت‌نام و اخذ نوبت از این سامانه ضروری است و افراد نباید بدون ثبت‌نام به پایگاه‌های تزریق واکسن مراجعه کنند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی آران و بیدگل با بیان اینکه از زمان شیوع ویروس کرونا هنرمندان و اهالی فرهنگ، هنر و رسانه بیشترین آسیب را دیده اند اضافه کرد: با توجه به سیاست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه، می طلبد این عزیزان نسبت به ثبت نام خود در صندوق اعتباری هنر اقدام و عضویت خود را در این صندوق قطعی کنند.

سعید ضابطی ادامه داد: اهالی فرهنگ، هنر و رسانه با عضویت در این صندوق می توانند هم از خدمات حمایتی صندوق و هم از بسته های حمایتی که به فراخور زمان برای آنان درنظر گرفته می شود بهره مند شوند.

انتهای پیام/ فاطمه بی خوابی آرانی

تاریخ آخرین تغییر
سه شنبه, شهریور 9, 1400 - 20:16
کد خبر: 8720

https://tavoosebehesht.ir/node/8720

افزودن دیدگاه جدید