آمار

شما اینجا هستید

تقدیر دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از اجرای بزرگترین پروژه نمایشی شمال استان اصفهان

تقدیر مشاور وزیر ارشاد و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) آران و بیدگل همزمان با مراسم اختتامیه و تقدیر از بازیگران و عوامل نمایش آیینی بانوی بی نشان

جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای شیخ مهدی رحمتی (زید عزه)
مدیر مسئول محترم کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج)

سلام علیکم
فعالیت های فرهنگی در حوزه مسجد همواره منشاء اثر و توام با برکات بی شماری است که «بچه های مسجد» پیشگامان این حرکت ارزشی هستند.
در کارزار فرهنگی،رسالت فرهنگی جامعه ارزشی،سخت و سنگین است،چرا که جاذبه های هنر و تنوع گونه های هنری،ایجاب می کند در این میدان هوشمندانه حضور یابیم.
با عنایت به اینکه یکی از رسالت های اصلی کانون ها تقویت رویکرد هنری در انتقال مفاهیم و پیام های ارزشی ودینی است، اجرای «نمایش آیینی بانوی بی نشان» توسط اعضای هنرمند آن کانون در ایام فاطمیه، سند گویای اهتمام به هنر،فرهنگ و ارزش های دینی در آن خطه ولایت مدار در بخش فرهنگ و هنر است.
از اینکه افتخار حضور در آن شهرستان و توفیق تماشای این رویداد دینی و هنری را یافتم خدا را شاکرم و به مصداق کلام شریف "من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالله" تلاش خالصانه اعضای عزیز آن کانون پرتلاش را ارج نهاده، ضمن سپاس ویژه از عوامل و دست اندرکاران این رویداد فرهنگی و حامیان و بانیان خیر،استمرار این نوع فعالیت های ارزشی را همراه با توفیق روز افزون از خداوند متعال مسالت دارم.

حبیب رضا ارزانی           
مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی     
کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید