آمار

شما اینجا هستید

برگزاری اولین جلسه "مجمع اندیشه ورزان فرهنگ و هنر" شهرستان آران و بیدگل

اولین جلسه مجمع اندیشه ورزان فرهنگ و هنر شهرستان آران و بیدگل تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل  سعید ضابطی از تشکیل اولین جلسه مجمع اندیشه ورزان شهرستان خبر داد و گفت: استفاده از نظرهای مشورتی مجمع اندیشه ورزان فرهنگ و هنر شهرستان یک فرصت و ظرفیت عظیم برای ایجاد جهش در عرصه های فرهنگی و هنری شهرستان محسوب می شود و استفاده از توان و ظرفیت این مجمع لازم است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه افراد فعال و باسابقه در حوزه فرهنگ و هنر، به عنوان "بازوان فکری و مشاوره ای و سرمایه های عظیم انسانی" برای ساختن و آبادی آینده این شهرستان هستند افزود: استفاده از اندیشه، فکر خلاق و نوآور آنها در پیشبرد اهداف و پیشرفت شهرستان نقش بسزایی دارد.
وی ادامه داد: مقرر شده این مجمع بصورت ماهیانه نشستهای خود را با رصد فعالیتهای فرهنگی برگزار نموده و به صورت فصلی با حضور فرماندار نسبت به "پایش و تصمیم گیری" در حوزه فرهنگ و هنر تصمیم گیری کند.
ضابطی هدف از تشکیل این مجمع را "بررسی مسائل و مشکلات حوزه فرهنگ و هنر شهرستان" و همچنین "برنامه ریزی و سیاستگذاری درخصوص نیازهای فرهنگ و هنر شهرستان " عنوان کرد.
وی خاطرنشان کرد: این مجمع15نفره متشکل از افراد "فعال" و "باسابقه" در حوزه فرهنگ و هنر شهرستان آران و بیدگل می باشد. اولین جلسه این مجمع روز جمعه 20اردیبهشت ماه در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
انتهای پیام/12
 

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید