آمار

شما اینجا هستید

گشایش دو نمایشگاه کتاب «یارمهربان» در آران و بیدگل

همزمان با ماه مبارک رمضان، دو نمایشگاه کتاب با عنوان «یارمهربان» در دو بقعه متبرکه شاخص این شهرستان گشایش یافت.

 گشایش دو نمایشگاه کتاب «یارمهربان» در آران و بیدگل

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل سعید ضابطی از برگزاری نمایشگاه های کتاب ویژه ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: با همکاری این اداره و انتشارات « یوشیتا» و «اعتلای وطن» نمایشگاه کتاب ویژه ماه مبارک رمضان در محل بقاع متبرکه امامزاده محمد هلال بن علی(ع) و امامزاده قاسم بن علی النقی (ع) شهرستان آران و بیدگل گشایش یافت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل هدف از برگزاری این نمایشگاه را اشاعه فرهنگ کتابخوانی، آشنایی مراجعان با قرآن و اهل بیت علیهم‌السلام، فضیلت‌های ماه مبارک رمضان و فلسفه و آداب دعا عنوان کرد.

ضابطی افزود: در هر یک از این نمایشگاه ها حدود ٢٥٠٠عنوان کتاب، همراه با نرم افزار کتاب و بازی فکری با تخفیف ٣٠ تا ٥٠ درصد به فروش می رسد.

وی خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه علاوه بر نمایش بیش از ٢٥٠٠ کتاب با موضوع ماه پر برکت رمضان و کتب دینی، مذهبی، اخلاقی، تاریخی، روانشناسی، رمان، عمومی و کودک و نوجوان از ساعت ١٨لغایت٢٤  تا پایان ماه مبارک رمضان در صحن آستان مقدس امامزاده محمد هلال بن علی(ع) و امامزاده قاسم بن علی النقی (ع) برای بازدید عموم در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/14

 

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید