آمار

شما اینجا هستید

حجاب و عفاف ضامن امنیت جامعه

قانون برخورد با هنجارشکنان عفاف و حجاب تصویب شد.

به گزارش خبرنگارطاووس بهشت؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، سید جواد ساداتی نژاد عصر سه شنبه در نشست خبری، عدم توجه مقام معظم رهبری به پیام ترامپ در دیدار نخست وزیر ژاپن را پیام بسیار روشنی برای آمریکایی ها دانست و گفت: با سرنگونی پهپاد جاسوسی و متجاوز آمریکا در آبهای خلیج فارس به وسیله پدافند هوایی سپاه پاسداران، پاسخ مقام معظم رهبری به رئیس جمهور آمریکا تکمیل شد.

وی، با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران اجازه کوچکترین تجاوزی را به مرزهای کشورمان نمی دهد، تصریح کرد: با سرنگون شدن پهپاد جاسوسی آمریکا ثابت شد که پیام مقام معظم رهبری درحد شعار نیست، بلکه با عمل نشان داد که  هر کشوری به مرزهای کشورمان تجاوز کند با پاسخ کوبنده نیروهای مسلح کشورمان روبرو خواهد شد.

 عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی پیرامون حقوق بشر آمریکایی با بیان اینکه در مکتب اهل بیت (ع) و حیات بخش اسلام به رعایت نکات  بسیار ظریف حقوق بشری حتی نسبت به حیوانات نیز تاکید زیادی شده است، به تفاوت های بسیار زیاد حقوق بشری امریکا با حقوق بشر اسلام اشاره کرد و گفت: هیچ کس دردنیا مخالف حقوق بشر نیست، ولی حقوق بشر آمریکایی، حقوق بشر دروغ و تضاد با واقعیت هایی  است که  باید در مورد بشر رعایت شود.

ساداتی نژاد به رشوه های فراوانی که آمریکایی ها برای پیشبرد منافع خود در عدم رعایت حقوق بشر پرداخت می کنند، اشاره کرد و گفت: حقوق بشر آمریکایی یعنی کشوری که طرفدارشان باشد اگر بزرگترین ظلم به بشریت را انجام دهد، به جای محکومیت، به آن کشور مدال هم می دهند، ولی کشوری که مخالف آنها باشد، ناقض حقوق بشر خوانده می شود!!

وی در ادامه بر ضرورت رعایت حجاب و عفاف براساس سیره اهل بیت(ع) اشاره کرد و با بیان این که  امنیت جامعه در گرو رعایت حجاب و عفاف است، گفت: اگر می خواهیم جامعه ای بالنده و روبه پیشرفت داشته باشیم باید حجاب و عفاف  و حیا درجای جای آن رعایت شود.

ساداتی نژاد به وظیفه بسیار مهمی که همگان در ترویج و تقویت فرهنگ حجاب درجامعه دارند اشاره و تصریح کرد: هرگونه هنجارشکنی که خلاف شئونات اسلامی باشد موجب آسیب جدی به فرهنگ مردم خواهد بود .

نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلای، در پایان از تصویب قانون برخورد با هنجارشکنان عفاف و  حجاب خبر داد.

 

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید