آمار

شما اینجا هستید

نماهنگ نگاهبان انسانیت تولید شد

 نماهنگ نگاهبان انسانیت به همت گروه مستند و نماهنگ طاووس بهشت تهیه شد.

به گزارش طاووس بهشت، محمدرضا رحمتی مدیر تولید نماهنگ «نگاهبان انسانیت» درباره این نماهنگ گفت: گروههای جهادی و مردمی خالصانه خود را موظف میدانند که به هر طریق ممکن در حفظ و افزایش سلامت جامعه بکوشند و سلامت و شادابی را برای جامعه به ارمغان آورند و به این طریق یاریگر کادر درمان و حافظان سلامت باشند و قدری از بار سنگین مسئولیت آنان بکاهند.

رحمتی درباره ایده اصلی اثر چنین توضیح داد: مشاهده تلاش های خالصانه گروه های جهادی، ما را به فکر تولید اثری با این مضمون رساند. نماهنگ نگاهبان انسانیت به روایت حرکات خالصانه گروه های جهادی و مردمی می‌پردازد و با فرمی مستند، تصویربرداری و کارگردانی شده است که به بیان بهتر موضوع کمک کرده است.

رحمتی در ادامه گفت: نماهنگ نگاهبان انسانیت  قدردانی کوچکی است از گروه های جهادی ، اعم گروه های مردمی، بسیج، هیات و مساجد و..که این روزها بدون هیچ چشم داشتی در حال خدمت رسانی به مردم می باشند. به گفته وی کار فیلمبرداری این اثر طی چند روز و بطور تقریبی ۶ ساعت کار انجام گرفت.

نگاهبان انسانیت به کارگردانی مهدی دشتبان زاده ، مدیر تولیدی محمدرضا رحمتی ، فیلمبرداری و تدوین مهدی دشتبان زاده، در مدت زمان ۳ دقیقه و ۲۹ ثانیه در پایگاه خبری فرهنگی طاووس بهشت جهت پخش در رسانه ملی تولید و آماده پخش شده است.

جهت دیدن کلیپ اینجا را کلیک کنید

 انتهای پیام/14

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید