آمار

شما اینجا هستید

نیروهای مومن و فداکار بسیج در کنار کادر درمان

بهره مندی از نیروهای با انگیزه، مومن و فداکار بسیج در کنار پرسنل بهداشت و درمان یقیناً شبکه گسترده و با قدرتی ایجاد خواهد کرد تا با تشدید نظارت بر مقررات بهداشتی در راستای قانون بتوان موارد بستری را کاهش داد.

نیروهای مومن و فداکار بسیج در کنار کادر درمان

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ به نقل از خبرگزاری بسیج، دکتر اعظم باقری سرپرست شبکه بهداشت و درمان در جمع فرماندهان قرارگاه های بسیج و ائمه جماعات مساجد شهرستان آران و بیدگل گفت: بهره مندی از نیروهای با انگیزه، مومن و فداکار بسیج در کنار پرسنل بهداشت و درمان یقیناً شبکه گسترده و با قدرتی ایجاد خواهد کرد تا با تشدید نظارت بر مقررات بهداشتی در راستای قانون، تست گسترده و هدفمند و هوشمند، قرنطینه خانگی و رهگیری هوشمند بیماران، آموزش و اطلاع رسانی و فرهنگ سازی، حفاظت از گروه‌های آسیب پذیر و تقویت فرایند درمان سرپایی در محلات بتوانیم  موارد بستری را کاهش دهیم.

وی افزود: مشارکت گسترده بسیج در این طرح منجر به ارائه مراقبت‌ها و خدمات ضروری بهداشتی با کیفیت و بموقع خواهد شد. دکتر باقری تصریح کرد: شناسایی زودهنگام بیماری و پاسخ سریع به آن، قرنطینه خانگی در کنار مراقبت و حمایت از گروه‌ های آسیب پذیر از گسترش بی رویه بیماری در محله و خانواده جلوگیری خواهد کرد.

انتهای پیام/ محمدرضا رحمتی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید