آمار

شما اینجا هستید

برگزاری جزء خوانی مجازی قرآن کریم در حرم هاشم بن علی (ع)

مدیر اجرایی حرم مطهر هاشم بن علی (ع) و فاطمه بنت العسکری(س) آران و بیدگل از برگزاری آیین جزء خوانی ماه مبارک رمضان در این حرم مطهر به صورت مجازی خبر داد.

برگزاری جزء خوانی مجازی قرآن کریم در حرم هاشم بن علی (ع)

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ به نقل از خبرگزاری شبستان، حسین ناظمی گفت: هجدهمین آیین جزء خوانی قرآن کریم در شب های ماه مبارک رمضان در حرم مطهر حضرت هاشم بن علی (ع) و فاطمه بنت العسکری (س) شهرستان آران و بیدگل به صورت مجازی برگزار می شود.

 

مدیر اجرایی حرم مطهر هاشم بن علی (ع) و فاطمه بنت العسکری(س) آران و بیدگل افزود: این مراسم با همکاری نهاد قرآن کریم، اداره تبلیعات اسلامی، اداره اوقاف و امور خیریه و هیات رزمندگان اسلام هر شب ماه مبارک رمضان در ساعت ۲۲ برگزار خواهد شد.

 

ناظمی خاطر نشان کرد: سال گذشته به علت شیوع بیماری کرونا جلسات با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار و هر شب از طریق پیج اینستاگرام امامزاده به صورت مستقیم پخش شد.

 

مدیر اجرایی حرم مطهر هاشم بن علی (ع) و فاطمه بنت العسکری(س ) افزود: امسال هم با توجه به شرایط نامساعد شیوع بیماری کرونا و با توجه به دستورالعمل های ستاد کرونای شهرستان آران و بیدگل مقرر شد مراسم به صورت مجازی با پخش زنده از پیج امامزاده به نشانی hashemebneali_fatemebenteaskri@ برگزار شود.

 

ناظمی ادامه داد:  قاریان و حافظان برجسته شهرستان آران و بیدگل و قاریان برجسته کشوری در این آیین ترتیل خوانی می کنند و در بخش پایانی برنامه، نکات تفسیری آیات تلاوت شده بیان می شود.

 

شهرستان نمونه قرآنی آران و بیدگل با ۱۰۷ هزار نفر جمعیت در شمالی ترین نقطه استان اصفهان واقع شده است.

انتهای پیام/ فاطمه بی خوابی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید