فرمانده نیروی انتظامی؛

شرکت در انتخابات ادامه راه شهداست

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خرداد گفت: شرکت در انتخابات ادامه راه شهیدان، جانبازان و ایثارگران از جمله حاج قاسم سلیمانی است.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت به نقل ایرنا، سردار حسین اشتری دوشنبه شب در یادواره شهیدان روستای علی‌آباد فخره از توابع آران و بیدگل افزود: یکی از مهمترین صحنه‌های حساس انقلاب اسلامی در شرایط کنونی انتخابات پیش رو است که همه ما باید در آن شرکت پرشور داشته و دیگران را هم به حضور پرشور در انتخابات دعوت کنیم.

وی با یادآوری رشادت‌های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که به دستور مستقیم دونالد ترامپ رییس جمهوری وقت آمریکا در عراق به شهادت رسید، ادامه داد: حاج قاسم ایران را به یک حرم تشبیه می‌کرد که یکی از راه‌های حفظ و پاسداری از آن را شرکت در انتخابات بر می‌شمرد.

وی با بیان اینکه حضور تک تک ایرانیان در انتخابات قوت قلب مسلمانان و آزادیخواهان جهان است، اظهار داشت: معیارهای انتخاب از سوی رهبر فرزانه انقلاب تبیین شده که این رهنمودها چراغ راه ما در انتخابات است.

سردار اشتری گفت: داشتن روحیه انقلابی و جهادی، دلسوزی، عدالتخواه بودن، ظلم و فسادستیزی و اعتقاد به جوانان و ظرفیت های داخلی از جمله معیارهای مورد اشاره رهبر فرزانه انقلاب است که باید مورد توجه ما قرار گیرد.

وی، شرکت در انتخابات را وظیفه شرعی و انقلابی ما برشمرد و گفت: فشارهای دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی امروز بیشتر از دفاع مقدس است که البته رهبر معظم انقلاب با عنایت الهی تاکنون کشور را به بهترین نحو مدیریت و توطئه‌ها را خنثی کردند.

فرمانده نیروی انظامی گفت: در گام دوم انقلاب وظیفه ما ادامه راه شهداست که باید مورد توجه بیش از پیش مسوولان جمهوری اسلامی ایران و ملت انقلابی باشد.

وی افزود: سردار سلیمانی با آزادی‌خواهی و ظلم‌ستیزی خود قلب‌های مسلمانان و آزادیخواهان را تسخیر کرد، چنانچه آرامش و امنیت کشور و جهان اسلام در شرایط کنونی از اثرات این شهید والامقام است.

سردار اشتری تصریح کرد: وظیفه ما پیروی محض از رهبر فرزانه انقلاب به عنوان ولایت فقیه است تا شاهد پیشرفت و سرافرازی بیش از پیش کشور در جهان باشیم.

به گفته وی، ایران در برهه کنونی قدرت برتر نظامی در دنیا است، به طوری که برای حل و فصل هر اتفاقی در منطقه و جهان به کشورمان نیاز است.

در ادامه این آیین، مداحان اهل بیت به مدیحه‌سرایی پرداختند و شرکت‌کنندگان با گرامیداشت یاد و نام شهدا بار دیگر با آرمان‌های آنان بیعت کردند.

روستای علی‌آباد فخره از توابع بخش کویرات در ۲۰ کیلومتری جنوب شرقی آران و بیدگل قرار دارد.

شهرستان آران و بیدگل در فاصله ۶ کیلومتری کاشان و ۲۱۵ کیلومتری شمال اصفهان، افزون بر ۸۵۰ شهید در دوران انقلاب و دفاع مقدس تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.

سیزدهمین دوره انتخابات رییس جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایری و میاندوره ای پنجمین دوره خبرگان رهبری و یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود.

جهت دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید

انتهای پیام/ محمدرضا رحمتی آرانی

افزودن دیدگاه جدید