"دیجیتال زادگان" برنامه ای برای پاسخگویی به چالش های فکری یک نوجوان دهه 80ی

برنامه دیجیتال زادگان با هدف پاسخگویی به چالش های فکری نوجوانان و جوانان ضبط و آماده پخش گردیده است
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ محمدرضا رحمتی در گفتگو با خبرنگار طاووس بهشت در مورد برنامه "دیجیتال زادگان"گفت: در این طرح تلاش شده است با استفاده از فرم‌های جذاب تصویری رسانه‌ای با دعوت نوجوانان از تیپ‌ها و گرایش‌های مختلف، تلاش شود آنان درباره خود و دغدغه‌هایشان اظهار نظر کنند و بدون پیرایه و روتوش جامعه (اعم از پدر و مادر، مدرسه، مردم و رسانه) را مخاطب ذهن پنهان خود قرار دهند.


مدیر تولید دیجیتال زادگان ادامه داد: در نحوه اجرا با حضور مجری کارشناسی (که خود متخصص حوزه نوجوان و جوان است و در موضوع سبک زندگی صاحب نظر است)، کمک می‌شود بدون ورود محتوایی به اظهار نظر نوجوانان و یا گاردگرفتن و یا قضاوت‌های لحظه‌ای، صرفا سعی شود در محیطی آرام و البته چالش‌برانگیز همه حضار روبروی دوربین دیدگاه‌های خود را بدون سانسور بیان کنند تا هم بتوانند درونیات خود را برای دیگران آشکار کنند و هم اینکه بتوانند خود نیز شاهد روایت‌های زندگی خود باشند.


رحمتی افزود: انتشار این برنامه در فضای عمومی جامعه، خود می‌تواند جریان‌ساز این سبک از گفتگو و تعامل جمعی باشد ضمن آنکه می‌تواند کلیدواژه های اصلی زندگی نوجوانانه را در بستر عمومی جامعه طرح و بسط داده و به نرمی سعی کند محیط اطراف به نوعی سازگاری با این ادبیات نسل جدید دست یابد.
برنامه تلویزیونی دیجیتال زادگان به صورت هفتگی، ضبط و پخش شده و در هر قسمت با حضور یک نفر مجری کارشناس و تعداد 6 الی 12 نفر از نوجوانان دختر و پسر، گفتگوهایی را در موضوعات مختلف شکل می دهد.

رحمتی در مورد سناریوهای این برنامه گفت:  این برنامه در قالب قسمت‌های 45 دقیقه در 24 قسمت ساخته می‌شود.
    محیط ضبط برنامه متنوع و در لوکیشن‌های واقعی (خانه‌های تاریخی، کافی شاپ، کویر، پارک، مدرسه، مغازه‌های بازی و گیم، ورزشگاه، مسجد، پایگاه بسیج و کانون...) ضبط می‌شود.

"دیجیتال زادگان" برنامه ای برای پاسخگویی به چالش های فکری یک نوجوان دهه 80ی

انتهای پیام/ فاطمه بی خوابی آرانی

 

تاریخ آخرین تغییر
پنجشنبه, شهریور 4, 1400 - 17:28
کد خبر: 8717

https://tavoosebehesht.ir/node/8717

افزودن دیدگاه جدید