توزیع ۴۹۵ بسته معیشتی و بن خرید کالا در بین نیازمندان آران و بیدگل

متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ محمدرضا عبدالله آبادی در گفت و گو با خبرنگاران گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس و در آستانه اربعین حسینی تعداد ۴۹۵ بسته معیشتی و بن خرید کالای ضروری در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی تهیه و در بین گروه های هدف آران و بیدگل توزیع شد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین علی(ع) آران و بیدگل افزود: این طرح با هدف کمک رسانی به اقشار کم درآمد و آسیب دیده از بیماری کرونا توسط قرارگاه ۱۲ گانه محله محور این حوزه اجرا شد.

عبدالله آبادی افزود: در این طرح که با کمک خیرین بسیجی اجرا شد ، ۱۳۵ بسته معیشتی شامل برنج، روغن و حبوبات به ارزش ۴۳۰ میلیون ریال تهیه و در بین نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا توزیع شده است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین علی علیه السلام آران و بیدگل ادامه داد:  همچنین در قالب این طرح، تعداد ۳۶۰ بُن خرید کالا به ارزش ۳۶۰ میلیون ریال در بین اقشار کم درآمد و محروم آران و بیدگل توزیع شد.

عبدالله آبادی ادامه داد: بسیج با همه وسایل و امکانات و نیروی انسانی در طول دوران شیوع کرونا در خدمت مردم بوده و تا قطع کامل زنجیره کرونا با تمام توان و نیروی خود در حوزه های حمایتی، مراقبتی و نظارتی به فعالیت های خود ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/ محمدرضا رحمتی آرانی

افزودن دیدگاه جدید