اجتماع بزرگ «سلام فرمانده» با حضور «ابوذر روحی» در آران و بیدگل

میثم محمدی گفت: اجتماع بزرگ «سلام فرمانده» با حضور ابوذر روحی در مصلای نماز جمعه آران و بیدگل برگزار می شود.

متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، به نقل از خبرگزاری شبستان، «میثم محمدی»گفت: اجتماع بزرگ سربازان دهه نودی امام عصر(عج) با اجرای سرود «سلام فرمانده» با اجرای مداح اهل بیت «ابوذر روحی» در آران و بیدگل برگزار می شود.

این فعال فرهنگی افزود: این مراسم،  جمعه ۲۰ آبان ماه از ساعت ۹:۳۰ صبح با حضور دانش آموزان دهه هشتادی و نودی در مصلای نماز جمعه شهرستان آران و بیدگل برگزار خواهد شد.

محمدی ادامه داد: همچنین مراسم روح بخش دعای کمیل با مناجات خوانی ابوذر روحی، پنج شنبه ۱۹ آبان از ساعت ۱۹ در مصلای نماز جمعه آران و بیدگل برگزار خواهد شد.

این فعال فرهنگی ادامه داد: ناحیه مقاومت بسیج سپاه، کانون فرهنگی (مجمع رهروان وصال)، ادارات تبلیغات اسلامی، آموزش و پرورش، فرمانداری، فرهنگ و ارشاد اسلامی ، ستاد نماز جمعه، شهرداری و شورای شهر، هیئت رزمندگان اسلام در اجرای این دو برنامه مشارکت دارند.
 

سرود «سلام فرمانده» سرودی اجرا شده توسط ابوذر روحی در وصف امام زمان (عج) است که نخستین بار در مسجد جمکران توسط گروه سرود ۳۱۳ نفری به مناسبت نیمه شعبان و در وصف امام زمان (عج) اجرا شد و سپس مورد استقبال بسیاری از دانش آموزان به ویژه دانش آموزان دهه نودی قرار گرفت.

این اجتماع، سومین اجتماع بزرگ سربازان دهه هشتادی و نودی امام عصر(عج) در آران و بیدگل است.

اجتماع بزرگ «سلام فرمانده» با حضور «ابوذر روحی» در آران و بیدگل

انتهای پیام/ محمدرضا رحمتی آرانی

افزودن دیدگاه جدید