خانواده و نوجوانان محور فعاليت هاي کانون خدمت رضوی

عباس آذرباد مدیر کانون خدمت رضوی شهرستان آران و بیدگل در نشست خبری به مناسبت روز خبرنگار گفت: اساس کار خادم یاران رضوی در این جمله ساده می‌شود: "خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم از مسیر مردم"، یعنی یک کار کاملاً مردمی.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛عباس آذرباد مدیر کانون خدمت رضوی شهرستان آران و بیدگل در نشست خبری به مناسبت روز خبرنگار گفت: اساس کار خادم یاران رضوی در این جمله ساده می‌شود: "خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم از مسیر مردم"، یعنی یک کار کاملاً مردمی.

وی به خدمات رضوی در حوزه کودک و نوجوان نیز اشاره کرد و افزود: تشکیل تیم ورزشی ویژه نوجوانان، شناسایی و تدریس به دانش آموزان نیازمند، ساخت و تجهیز کامل یک مدرسه در اندیکا بصورت جهادی از جمله این اقدامات است.

دیر کانون خدمت رضوی در شهرستان افزود: برگزاری ویژه برنامه های شهادت امام رضا(ع) برای جوانان، برنامه تسلیت به جوان ترین امام ویژه نوجوانان همراه با مراسم خطبه خوانی از برنامه های ویژه ایام شهادت امام رئوف (ع) هستند.

 وی در ادامه با اشاره به طرح دختیژن گفت: در این طرح سعی شده کودکان به آرزوی خود برسند و تاکنون ۸۲ کودک در این طرح شرکت داشته اند.

آذرباد تصریح کرد: محور اصلی برنامه های کانون خدمت رضوی خانواده و کودکان و نوجوانان است.

در پایان این دیدار از خبرنگاران تجلیل بعمل آمد.

خبرنگار:تحریریه طاووس بهشت
 

انتهای پیام/ محدثه سادات شمسی - محمد رضا رحمتی آرانی

خانواده و نوجوانان محور فعاليت هاي کانون خدمت رضوی

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛عباس آذرباد مدیر کانون خدمت رضوی شهرستان آران و بیدگل در نشست خبری به مناسبت روز خبرنگار گفت: اساس کار خادم یاران رضوی در این جمله ساده می‌شود: "خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم از مسیر مردم"، یعنی یک کار کاملاً مردمی./عکس:سیدمجتبی هنرمند

افزودن دیدگاه جدید

تاریخ آخرین تغییر
چهارشنبه, مرداد 25, 1402 - 17:30
کد خبر: 9489

https://tavoosebehesht.ir/node/9489

افزودن دیدگاه جدید