آغاز پویش «محله اربعینی» در آران و بیدگل

در راستای بزرگداشت اربعین حسینی و گرامیداشت ایام سوگواری شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، پویش «محله اربعینی» همزمان با سراسر کشور در آران و بیدگل آغاز شده است.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛حجت الاسلام ابوالفضل مجیدی تبار رییس اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل رئیس اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل از اجرای پویش سراسری «محله اربعینی» همزمان با سراسر کشور در این شهرستان خبر داد.

در راستای بزرگداشت اربعین حسینی و گرامیداشت ایام سوگواری شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، پویش «محله اربعینی» همزمان با سراسر کشور در آران و بیدگل آغاز شده است.

 این پویش به همت سازمان تبلیغات اسلامی برنامه ریزی شده و درصدد است محلات سراسر ایران، طریقِ پیاده‌روی اربعین و جزئی از حرم اباعبدالله الحسین علیه‌السلام شوند و در واقع رزمایشی برای گسترش دامنه و افزایش عمق اربعین از کربلا تا محلات سراسر ایران است.

 به همین منظور تعدادی بسته‌های پشتیبان از جمله «رادیو اربعین» شامل ۲۰ پادکست، «ره توشه» شامل ۵۰۰ محتوای اربعینی، «تجربه نگار» شامل ۲۰ تجربه ویدئویی، «چگونه محله مان را اربعینی کنیم» شامل ۱۰۰ گزاره اربعینی، «موکب محله» شامل اقلام فرهنگی مورد نیاز مواکب و «به عشق حسین (ع)» با ۱۰۰ عنوان ایده طراحی و در قالب پلتفورم برای حرکت در این رزمایش در فضای مجازی منتشر شده است.

 علاقه مندان از تمامی اقشار اعم از برادران و خواهران می توانند با ورود به سامانه «محله اربعینی» به آدرس https://mahalehamdel.ir/arbaeen در این پویش سراسری شرکت کنند.
در ادامه به  وب سایت قید شده  ثبت نام نموده و مراحل را به ترتیب ادامه دهید .
خبرنگار:روح اله باقری

انتهای پیام/ محدثه سادات شمسی - محمد رضا رحمتی آرانی

تاریخ آخرین تغییر
چهارشنبه, شهریور 1, 1402 - 14:24
کد خبر: 9509

https://tavoosebehesht.ir/node/9509

افزودن دیدگاه جدید