دفاع مقدسی ویژه دانش آموزان

سمت و سوی برنامه های دفاع مقدس باید قشر دانش آموز که مورد حمله دشمن است باشد.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛دکتر علی اکبر رضایی خبر داد:سمت و سوی برنامه های دفاع مقدس باید قشر دانش آموز که مورد حمله دشمن است باشد

امسال غبارروبی گلزار شهدا توسط مجلس دانش آموزی انجام می شود.

دیدار با خانواده شهدا امسال به صورت قشری خواهد بود. به عنوان نمونه تجلیل از خانواده شهدای ورزشکار توسط ورزشکاران جوان و شهدای دانش آموز توسط دانش آموزان انجام خواهد شد.

در آستانه چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس نشست خبری علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان‌ آران‌ و بیدگل، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان دستگاه‌های فرهنگی شهرستان با خبرنگاران و اصحاب‌رسانه، شامگاه دوشنبه ۲۷ شهریورماه در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آران و بیدگل در این نشست گفت: ۲۵۰ عنوان برنامه در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، امنیتی و نشست‌های بصیرتی هفته دفاع مقدس در این شهرستان اجرا می‌شود.

سرهنگ ابوالفضل حسین‌دوست در نشست خبری افزود: دیدار با امام جمعه آران و بیدگل، رژه موتوری نیروهای مسلح، صبحگاه مشترک به میزبانی ارتش، محفل انس با قرآن، عطرافشانی گلزار شهدا و دیدار با نخبگان علمی از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس در آران و بیدگل است.

خبرنگار: روح اله باقری

انتهای پیام/ محدثه سادات شمسی - محمد رضا رحمتی آرانی

دفاع مقدسی ویژه دانش آموزان

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛سمت و سوی برنامه های دفاع مقدس باید قشر دانش آموز که مورد حمله دشمن است باشد.

افزودن دیدگاه جدید

تاریخ آخرین تغییر
شنبه, مهر 1, 1402 - 10:16
کد خبر: 9535

https://tavoosebehesht.ir/node/9535

افزودن دیدگاه جدید