کارگاه "نجات بادکنک ها" برگزار شد

کارگاه "نجات بادکنک ها" با حضور جمع زیادی از خواهران، در شبستان مسجد امام زمان(عج) عباس آباد برگزار شد.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛کارگاه "نجات بادکنک ها" با حضور جمع زیادی از خواهران، در شبستان مسجد امام زمان(عج) عباس آباد برگزار شد؛ سرکار خانم دکتر لیلا شکری زاده دکترای مدیریت اطلاعات سلامت HIM و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، در سخنانی اظهار داشت: حریم خصوصی، یک حق انسانی است که رعایت و حفظ آن احساس امنیت و آرامش افراد یک جامعه را به ارمغان می آورد.
وی گفت:حریم شخصی یا خصوصی به افراد این امکان را می‌دهد تا برای محافظت از خود در برابر مداخلات غیر مجاز، مرزهایی ایجاد کنند.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: حریم خصوصی به معنی مرزهای فیزیکی، ذهنی و احساسی مخصوص هر فرد است که مانعی برای سود جویی و تجاوز دیگران به آزادی هر شخص می باشد.
وی با اشاره به اینکه در اینجا بادکنک نماد حریم خصوصی و ترکاندن آن یعنی تجاوز به حریم خصوصی است تصریح کرد: ضعف در حفظ حریم شخصی، باعث آسیب‌ پذیری و مشکلات جدی برای فرد می‌شود، به طوری که هر کسی به خود اجازه می‌دهد حریم آن فرد را زیر پا گذاشته و وارد حریم امن او شود.

دکتر لیلا شکری زاده گفت:احترام به حریم دیگران نیز یک امر واجب و بسیار ضروری است، چرا که بدون احترام به حریم خصوصی دیگران، روابط اجتماعی مناسبی ایجاد نمی‌شود.

وی در پایان گفت: افرادی که مرز مشخصی برای خود ندارند، به حریم خصوصی دیگران نیز اهمیتی نمی دهند.

انتهای پیام/ محدثه سادات شمسی - محمد رضا رحمتی آرانی

کارگاه "نجات بادکنک ها" برگزار شد

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛کارگاه "نجات بادکنک ها" با حضور جمع زیادی از خواهران، در شبستان مسجد امام زمان(عج) عباس آباد برگزار شد.

افزودن دیدگاه جدید

تاریخ آخرین تغییر
سه شنبه, مهر 25, 1402 - 15:56
کد خبر: 9600

https://tavoosebehesht.ir/node/9600

افزودن دیدگاه جدید