از ستارگان، در قرص ماه تجلیل شد

از نفرات برتر کنکور سراسری دبیرستان نمونه دولتی برادران شهید جندقیان در سفره خانه قرص ماه و با حضور مدیر اداره ی آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین شهرستان آران و بیدگل تجلیل شد.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛از نفرات برتر کنکور سراسری دبیرستان نمونه دولتی برادران شهید جندقیان در سفره خانه قرص ماه و با حضور مدیر اداره ی آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین شهرستان آران و بیدگل تجلیل شد.

در این مراسم سرکار خانم طیبه مندعلی زاده، مدیر دبیرستان نمونه دولتی برادران شهید جندقیان، ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به دبیران، دانش آموزان و خانواده های آنان، هدف از برگزاری اين مراسم را تجليل از رتبه های برتر كنكور سال جاری، تشویق دانش‌آموزان، افزایش انگیزه، ایجاد رقابت سالم و رشد و تعالی دانش در جامعه دانست و تاکید کرد: موفقیت دانش آموزان در کنکور مرهون تلاش و پشتکار آن ها، حمایت خانواده ها و تلاش مربیان است.

وی گفت: هیچ موفقیتی بدون تلاش حاصل نمی شود و باید دانش آموزان برتر به عنوان الگو به سایر دانش آموزان معرفی شوند.

مندعلی زاده خاطر نشان کرد: تجلیل از نفرات برتر کنکور، نشانه ی احترام به ساحت مقدس علم است و با تداوم این حرکت می توان شاهد رشد و پویایی دانش در میان جوانان بود.

همچنین در این مراسم، دکتر مهدی ستوده ضمن تبریک به نفرات برگزیده ی کنکور، در سخنانی تصریح کرد:انسان ها را باید با میزان درک، دانایی و شعور آن ها سنجید نه با میزان مدرک شان

وی گفت: مدرکی که درک بالاتری به ارمغان نیاورد، کاغذ پاره ای بیش نیست.

ستوده خاطر نشان کرد: مهم ترین نشانه ی درک بالا، فروتنی و تواضع است و دانش آموزان ما باید این را سرلوحه ی زندگی خود قرار دهند.

تلاوت آیاتی از قران کریم، پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، اجرای موسیقی زنده و سخنرانی تعدادی از دبیران دبیرستان نمونه دولتی برادران شهید جندقیان از دیگر بخش های این مراسم بود.

در اين همایش از ۱۸ نفر از دارندگان برتر رتبه های كنكور به همراه ۳۰ نفر از مديران، معلمان، معاونان و مشاوران مدارس كه در امر ارتقای كيفيت كنكور تاثير گذار بوده اند تجليل به عمل آمد.

در حال حاضر بيش از ۲۶۰ دانش آموز در دو  رشته ی تجربی و انسانی در این واحد آموزشی مشغول به تحصيل می باشند.

شایان ذکر است؛ دبیرستان نمونه دولتی برادران شهید جندقیان، با مشارکت اداره کل نوسازی اصفهان و خیر ارجمند حاج ابوالفضل کریمشاهی در سال ۱۳۹۴ به بهره برداری رسید.

خبرنگار:منیره ملکیان آرانی

انتهای پیام/ محدثه سادات شمسی - محمد رضا رحمتی آرانی

از ستارگان، در قرص ماه تجلیل شد

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛از نفرات برتر کنکور سراسری دبیرستان نمونه دولتی برادران شهید جندقیان در سفره خانه قرص ماه و با حضور مدیر اداره ی آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین شهرستان آران و بیدگل تجلیل شد./عکس:فاطمه ابراهیم پور

 

افزودن دیدگاه جدید

تاریخ آخرین تغییر
یکشنبه, آبان 21, 1402 - 15:13
کد خبر: 9620

https://tavoosebehesht.ir/node/9620

افزودن دیدگاه جدید