اجرای 400 برنامه ویژه هفته بسیج در آران و بیدگل

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آران و بیدگل از اجرای ۳۹۸ عنوان برنامه ویژه بزرگداشت هفته بسیج در این شهرستان خبر داد.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، سرهنگ پاسدار حسن فخرل در آران و بیدگل گفت: همزمان با هفته بزرگداشت بسیج ۳۹۸ عنوان برنامه از سوی ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل در این شهرستان اجرا  می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آران و بیدگل افزود:  این برنامه ها با شعار «بسیج پاره تن مردم است» به صورت پایگاه محور برنامه ریزی شده است. همچنین در طول این هفته، ۹۰ برنامه در قالب فعالیت های حوزه های بسیج شهرستان آران و بیدگل اجرا می شود.

فخرل در ادامه بیان داشت: برگزاری همایش سراسری دو هزار و ۵۰۰ نفری بسیجیان در مصلای نماز جمعه آران و بیدگل، نشست شورای اداری و همایش ائمه جماعات و روحانیون از جمله برنامه های پیش بینی شده در این هفته است.

وی ادامه داد: برگزاری یادواره های شهدا، غبارروبی قبور مطهر شهدا، تجلیل از رزمندگان، میقات صالحین، ویژه برنامه های سبک زندگی اسلامی، دیدار با خانواده شهدا، راه اندازی میز خدمت، طرح ویزیت رایگان، برگزاری اردوهای جهادی، اجرای گروه های سرود پاتوقی، توزیع جهیزیه در بین زوج های نیازمند، تکریم از فرماندهان نمونه بسیجی و برگزاری مسابقات بومی محلی از دیگر برنامه های این هفته خواهد بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آران و بیدگل خاطر نشان کرد: شهرستان آران و بیدگل در طول ۸ سال دفاع مقدس با تقدیم ۸۴۲ شهید و ۵ هزار و ۸۵۳ رزمنده رتبه نخست ایثارگری را در کشور به نسبت جمعیت داراست.

سرهنگ فخرل، بسیج را حافظ ارزش های نظام و انقلاب اسلامی خواند و ادامه داد: هم اکنون به برکت بسیح ، دامنه تفکر بسیجی از کشور فراتر رفته و مرزها را درنوردیده است و این نگاه و تفکر بسیجی است که عامل پیروزی ها و موفقیت های نیروهای مردمی در کشورهای سوریه، لبنان، عراق و یمن در سال های اخیر است.

۲۹ آبان تا ۵ آذر، در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران، هفته بسیج نامگذاری شده است.

افزودن دیدگاه جدید