راه یابی دو حافظ مجمع قاریان و حافظان هلال به مسابقات کشوری قرآن کریم

مدیر مجمع قاریان و حافظان آستان هلال بن علی(ع) گفت: دو تن از حافظان این مجموعه قرآنی به مرحله نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه راه یافتند.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، «احمد سربند» در آران و بیدگل گفت: اسامی نفرات راه یافته به مرحله نهایی ملی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۴۰۰ از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام شد.

 

مدیر مجمع قاریان و حافظان آستان هلال بن علی(ع) افزود: بر این اساس «حسین خانی بیدگلی» و  «فرشته صباغیان بیدگلی» دو تن از اساتید و اعضای مجمع قاریان و حافظان آستان مقدس هلال بن علی(ع) به ترتیب در رشته «حفظ کل» و «حفظ ۲۰ جزء» با کسب حداکثر امتیازات لازم به عنوان نمایندگان استان اصفهان به مرحله کشوری راه یافتند.

 

سربند با بیان اینکه در مجموع ۳۱ نفر از استان اصفهان در مرحله کشوری مسابقات اوقاف در رشته های مختلف حضور خواهند داشت، گفت: بر اساس اعلام مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه مرحله نهایی ملی در اواخر آذرماه به صورت حضوری در تهران برگزار می شود.

 

مدیر مجمع قاریان و حافظان هلال افزود: این مجموعه قرآنی وابسته به آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) تاکنون جمع زیادی از نیروهای مستعد قرآنی را پرورش داده که در عرصه قرآنی کشور و در رقابت‌های بین‌المللی افتخار آفرین شده‌اند.

 

سربند ادامه داد: از بدو تاسیس مجمع قاریان و حافظان هلال(ع) در سال ۱۳۷۱ تاکنون بیش از ۱۵۰ قرآن آموز زیر نظر اساتید این مجموعه قرآنی موفق به «حفظ کل قرآن کریم» شده اند.

افزودن دیدگاه جدید