فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی شهید کبریایی:

دشمن خیال حمله به ایران را با وجود نیروهای سلحشور مسلح نکند

فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی شهید کبریایی نیروی زمینی ارتش گفت: دشمنان و کشورهای بیگانه خیال حمله به ایران را نداشته باشند که در این صورت پاسخ دندان شکن خواهد دید.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، امیر سرتیپ دوم شاهین پاکروان، فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی شهید کبریایی نیروی زمینی ارتش مستقر در آران و بیدگل که به تازگی با تصویب فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) مفتخر به دریافت درجه سرتیپ شد در آیین استقبال کارکنان پادگان از وی گفت: این ارتقاء و موفقیت نتیجه تلاش‌های تمامی کارکنان خدمت‌گذار  گروه است.

وی ارتش را نور چشم مردم به ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست و گفت: ما تا آخرین قطره خون خود در کنار مردم شریف و شهیدپرور میهن اسلامی ایران هستند و این پیام را به کشورهای بیگانه دارند که خیال حمله به این کشور را نداشته باشند چرا که نیروهای مسلح و مردم سلحشور و همیشه در صحنه ایران پاسخی دندان شکن به آنها خواهند داد.

امیر سرتیپ دوم پاکروان در بدو ورود به پادگان گروه ۸۴۰ موشکی شهید کبریایی نیروی زمینی ارتش بر سر مزار شهدای گمنام این گروه حضور یافت و با آرمان‌های شهدای دفاع مقدس، امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کرد.

آیین اعطای درجه سرتیپ دومی سرهنگ شاهین پاکروان پس از موافقت رهبر معظم انقلاب اسلامی هفته گذشته توسط امیر سرتیپ نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در این ستاد با حضور فرماندهان یگان‌های نزاجا برگزارشد.

افزودن دیدگاه جدید