آئین بزرگداشت چهلمین سالگرد تأسیس کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) شهرستان آران و بیدگل

همزمان با آغاز سال جدید آئین بزرگداشت چهلمین سالگرد تأسیس کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) و دیدار سالانه نوروزی اعضای این کانون برگزار شد.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، همزمان با آغاز سال جدید، گردهمایی نوروزی سالانه اعضای کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) همراه با چهلمین سال تأسیس این کانون با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر آران و بیدگل، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و شورایاری محله عباس آباد، حمید آرایش مجری و گوینده توانای صدا و سیما، امیرحسین عمرانی نژاد و زینب الهامی نیا و پیشکسوتان این کانون برگزارشد.

 این مراسم به همت کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) و همکاری این اداره با هدف دیدار نوروزی و تقدیر از فعالان کانون در سالن شهدای هنرمند مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان آران و بیدگل برگزارشد.

کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) با فعالیت های ارزنده خود یکی از بازوان قدرتمند اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران وبیدگل در ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی است.

این کانون به خوبی توانسته بیانیه گام دوم انقلاب را عملیاتی کند چرا که کانونی جوانگراست و جوانان هنرمندی را برای جامعه تربیت نموده است.

خاطرنشان می شود: اجرای نمایش طنز، مسابقه، موسیقی سنتی و تقدیر از اعضای فعال کانون در برنامه های طنز و نمایش های آئینی مذهبی «بانوی بی نشان» و «حبیب حرم» از دیگر برنامه های این دورهمی بود.

 

افزودن دیدگاه جدید