برای نخستین بار؛

تشکیل مجلس مشورتی دانش آموزی در آران و بیدگل

برای نخستین بار مجلس مشورتی دانش آموزان با مدیریت مستقل دانش آموزان در آران و بیدگل تشکیل می شود.

برای نخستین بار مجلس مشورتی دانش آموزان با مدیریت مستقل دانش آموزان در آران و بیدگل تشکیل می شود.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ به نقل از خبرگزاری شبستان؛ علی اکبر رضایی در حاشیه نشست برنامه ریزی ۱۳ آبان گفت: مجلس مشورتی دانش آموزی برای نخستین بار با مدیریت مستقل دانش آموزان در شهرستان آران و بیدگل تشکیل می شود.


فرماندار آران و بیدگل افزود: این مجلس با برگزاری انتخابات از بین دانش آموزان منتخب عضو شورای دانش آموزی مدارس متوسطه این شهرستان تشکیل خواهد شد.


رضایی ادامه داد: فرآیند برنامه ریزی و برگزاری انتخابات این مجلس در حال انجام است و روند ثبت نام نامزدها همزمان با هفته بسیج دانش آموزی و روز دانش آموز انجام خواهد شد و نحوه برگزاری انتخابات و تشکیل مجلس به اطلاع مدیران مدارس و دانش آموزان خواهد رسید.

 

رئیس شورای آموزش و پرورش آران و بیدگل افزود: بنا داریم با تشکیل مجلس دانش آموزی و حضور منظم مسئولان اجرایی به عنوان اعضای مدعو در جلسات این مجلس، ضمن ترویج فرهنگ گفت و گو و مشورت و پاسخگویی به شبهات و مسائل مختلف، دانش آموزان را در امور اجرایی و مشورتی مشارکت دهیم و علاوه بر آن با نحوه مدیریت شهری و اجرایی آشنا کنیم.به گفته وی، آشنایی دانش آموزان با مقوله های فرهنگی اجتماعی،سیاسی و اقتصادی، تقویت روحیه خودباوری، خوداتکایی و اخلاق اجتماعی در بین دانش آموزان و ارتباط و تبادل تجربیات با دانش آموزان از دیگر اهداف تشکیل مجلس دانش آموزی در آران و بیدگل است.انتهای پیام/محمدرضا رحمتی آرانی

تاریخ آخرین تغییر
چهارشنبه, مهر 5, 1402 - 13:52
کد خبر: 8844

https://tavoosebehesht.ir/node/8844

افزودن دیدگاه جدید