حرفهایی از جنس شور و حرارت در دورهمی دختران خورشید

گردهمایی به مناسبت دهه کرامت و با موضوع مدیریت خشم توسط کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) با سخنرانی کارشناس روانشناسی" سرکار خانم وجیهه صادقی" برگزار شد.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ در قلب بهار،در جایی که خورشید گرمای خود را بر زمین می‌تاباند،جمعی از دختران خورشید گرد هم آمدند تا نغمه‌ای از عشق و شور را زمزمه کنند.

این گردهمایی که به مناسبت دهه کرامت و با موضوع مدیریت خشم برگزار شد، سرشار از لحظات ناب و خاطره‌انگیز بود.

در این گردهمایی،کارشناس روانشناسی" سرکار خانم وجیهه صادقی" با بیانی شیوا و لحنی گرم به تبیین موضوع مدیریت خشم پرداخته و با ارائه راهکارهای کاربردی به دختران خورشید آموختند؛که چگونه خشم خود را به درستی مدیریت کرده و آن را به عاملی سازنده در زندگی تبدیل سازند.

کارگاه مدیریت خشم در واقع سفری به درون آتشفشان وجودمان بود،چرا که در اعماق وجود هر کدام از ما،گاه آتشفشانی از خشم نهفته که فورانش می‌تواند ویرانگر باشد. 

ما آگاه شدیم که کارگاه مدیریت خشم،صرفاً مجموعه‌ای از تکنیک‌ها نیست؛ بلکه سفری پربار به درون خودمان است که در آن با بخش‌های تاریک و روشن وجودمان روبرو می‌شویم، نقاط قوت و ضعف خود را می‌شناسیم و ابزارهایی برای التیام زخم‌ها و رهایی از چنگال خشم به دست می‌آوریم.

علاوه بر کارگاه کنترل خشم در این مراسم، اجرای سرود توسط نونهالان بنات المهدی (عج)،اجرای مسابقه،اهدای هدایای فرهنگی، شور و نشاط خاصی به فضا بخشید.

 همچنین در پایان این گردهمایی دختران خورشید، با صدور و امضای یک بیانیه، خواستار اختصاص محلی مناسب جهت احداث یک مجموعه فرهنگی ورزشی جهت ورزش و نشاط بانوان و برگزاری همایش های خاص بانوان در منطقه شمالی شهرستان آران و بیدگل شدند.

خبرنگار:منیره ملکیان

انتهای پیام/محدثه سادات شمسی، محمدرضا رحمتی آرانی 

تاریخ آخرین تغییر
یکشنبه, خرداد 6, 1403 - 12:49
کد خبر: 9976

https://tavoosebehesht.ir/node/9976

افزودن دیدگاه جدید