آمار

شما اینجا هستید

"مهدی خطیب فر" رتبه سوم مسابقات سراسری قرآن کریم

حاج مهدی خطیب‌فر، نماينده استان البرز در مرحله كشوری چهل‌و‎سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در رشته دعاخوانی حائز رتبه سوم شد.

"مهدی خطیب فر" رتبه سوم مسابقات سراسری قرآن کریم

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ حجت‌الاسلام احمد اشرفی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه البرز  با اشاره به برگزاری مرحله کشوری چهل‌و‌سومین دوره مسابقات سراسری قرآن‌ کریم، اظهار کرد: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا مرحله کشوری مسابقات قرآن‌ کریم اوقاف در مراکز استان‌ها برگزار شد.

وی افزود: با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده، مسابقات قرآن‌‌ کریم البرز در بخش بانوان در تاریخ ۲۳ آبان و بخش آقایان، ۱۷ آبان در رشته‌های مختلف برگزار شد.

این مسئول با اشاره به برگزاری مسابقات بخش آقایان، بیان کرد: با توجه به انعقاد تفاهم‌نامه اوقاف با صدا و سیمای استان‌ها، تلاوت شرکت‌کنندگان البرزی در بخش آقایان روز ۱۷ آبان‌ماه با حضور در مرکز صدا و سیمای البرز ضبط شد و از هشتم تا ۱۵ آذرماه از شبکه قرآن و معارف سیما پخش و داوری تلاوت‌ها به‌صورت زنده انجام شد.

اشرفی گفت: پنج متسابق آقا به نمایندگی از البرز در این دوره از مسابقات شرکت کردند که از میان آنها حاج مهدی خطیب‌فر توانست در رشته دعاخوانی رتبه سوم را کسب کند.

قابل ذکر است که حاج مهدی خطیب فر از اعضای فعال کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) عباس آباد شهرستان آران و بیدگل می باشد

انتهای پیام/ فاطمه بی خوابی آرانی

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید