آمار

شما اینجا هستید

تقدیر از قاری نوجوان شهرستان آران و بیدگل

آقای محمد مهدی عرب پور ابوزیدآبادی قاری راه یافته برنامه اسرا شبکه قرآن توسط مسئولین بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل مورد تقدیر قرارگرفت.

تقدیر از قاری نوجوان شهرستان آران و بیدگل

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ محمد مهدی عرب پور ابوزیدآبادی قاری راه یافته برنامه اسرا شبکه قرآن توسط مسئولین بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل مورد تقدیر قرارگرفت

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین محمد عرب امام جمعه موقت ابوزیدآباد و بخش کویرات با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم(ص) در رابطه با اهمیت آموختن قرآن اظهار داشت :خَيرُكُم من تعلَّمَ القرآنَ وعلَّمَهُ بهترین شما کسی هست که قرآن را یاد بگیرد و به دیگران یاد بدهد.

آقای عرب پور هم در راه قرائت، تجوید و حفظ قرآن قدم برداشته و هم یکی از اهدافشان تعلیم قرآن بوده که شاهد آن بودیم که در این سن نوجوانی در روستای محمدآباد به بچه های کوچکتر تدریس می کرد و این توفیق را هم داشته که خادم قرآن نیز باشند.

وی افزود: الحمدلله با حضور در برنامه اسرا  شبکه قرآن علاقه مندان به قرآن در  بخش کویرات و شهرستان  آران وبیدگل به آن افتخار کردند.

مسئول رسیدگی به امور مساجد بخش کویرات تصریح کرد:از پدر و مادر آقای عرب پور که با نیت خالصانه و دلسوزی را موفقیت فرزندشان فراهم کردند تقدیر و تشکر می کنم.

 وی افزود: از مدیر قرآنی حوزه بسیج استاد عزیز جناب آقای جنتی نژاد، نماینده اداره تبلیغات اسلامی در بخش کویرات حجه الاسلام صنعتکار، جناب سرگرد پاسدار رضاپور فرمانده حوزه سوم مقاومت بسیج امام حسین علیه السلام، جناب سروان پاسدار ناظری مسئول تعلیم و تربیت حوزه بسیج تشکر میکنیم  که دست به دست هم دادند تا برنامه های قرآنی انجام به خوبی انجام شود و البته جای خالی فعالیت های قرآنی  در بخش کویرات و ابوزیدآباد دیده می شود.

انتهای پیام/ محمدرضا رحمتی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید