آمار

شما اینجا هستید

آغاز پویش کتابخوانی «راز سلیمانی» در آران و بیدگل

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل از آغاز پویش مسابقه کتابخوانی «رازسلیمانی» در این شهرستان خبر داد.

آغاز پویش کتابخوانی «راز سلیمانی» در آران و بیدگل

به گزارش به خبرنگار طاووس بهشت به نقل از خبرگزاری شبستان؛ سعید ضابطی گفت: پویش مسابقه کتابخوانی «راز سلیمانی» به همت هیئت رزمندگان اسلام و با همکاری، کانون فرهنگی و مجمع رهروان وصال، ادارات اوقاف و امور خیریه، فرهنگ و ارشاد اسلامی  و تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل آغاز شد.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل افزود: این پویش با محوریت شبکه جوانان رضوی در سراسر کشور اجرا می شود و تشکل های فرهنگی و مذهبی در شهرستان های مجری به عنوان مبلغان این پویش فعال هستند.

 

ضابطی در ادامه بیان داشت: پویش راز سلیمانی با محوریت کتاب «مکتب سلیمانی» تا ۲۲ بهمن ماه ادامه خواهد داشت و علاقه‌ مندان می ‌توانند کتاب‎ ها را با تخفیف ۳۰ درصدی و ارسال رایگان از سایت www.raaz.javanan.org یا با ارسال عدد ۵ به سامانه پیام کوتاه ۰۲۱۰۰۰۰۳۱۰۰ و یا به صورت حضوری از فروشگاه های منتخب در سطح شهرستان تهیه کنند.

 

دبیر انجمن کتابخوانی شهرستان آران و بیدگل افزود: در این پویش مسابقه، شرکت ‎کنندگان می‎‌بایست پنج مرحله همچون نامه به حاج قاسم، معرفی کتاب، عکس با کتاب انجام داده و تولیدات خود را یا در سایت یا در نرم‎ افزار موبایل پویش با نام «بی‌نهایت» ارسال کنند.

 

ضابطی تصریح کرد: برای شرکت‎ کنندگان در این پویش بیش از ۵۰۰ میلیون ریال جوایز نقدی و غیرنقدی در نظر گرفته شده است؛ همچنین شرکت‎ کنندگان در این پویش به سامانه مخاطبین موسسه جوانان افزوده شده و در قالب استمرار ارتباط به دیگر برنامه‌ ها دعوت خواهند شد.

انتهای پیام/ محمدرضا رحمتی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید