آمار

شما اینجا هستید

اعلام برنامه‌های بزرگداشت "دهه بصیرت و شهادت سردار سلیمانی" در شهرستان آران و بیدگل

 برنامه‌های بزرگداشت " دهه بصیرت و شهادت سردار سلیمانی " را در قالب برنامه های فرهنگی و هنری در شهرستان آران و بیدگل اجرا گردید.

اعلام برنامه‌های بزرگداشت "دهه بصیرت و شهادت سردار سلیمانی" در شهرستان آران و بیدگل

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل؛  برنامه های متنوع فرهنگی و هنری ویژه بزرگداشت دهه بصیرت و شهادت سردار سلیمانی درشهرستان آران و بیدگل برگزار شد. این برنامه ها در قالب « افتتاحیه، مسابقه، تجلیل، آئین رونمایی و اهدای کتاب » توسط این اداره و با همکاری مؤسسات فرهنگی قرآنی و مراکز فرهنگی هنری مساجد تحت پوشش برگزار گردید.

 افتتاح سالن چند منظوره شهید فخری زاده به مساحت یک هزار متر مربع و با ظرفیت ۵۰۰  نفر به منظور استفاده کاربری همایش های فرهنگی مذهبی، گردهمایی و کارگاه های آموزشی از سوی موسسه مهد قرآن و کریم ولایت، آئین تجلیل از "هنرمندان رزمنده و ایثارگر دوران دفاع مقدس" شهرستان، آئین رونمایی از تابلوی نقاشی رنگ روغن سردار دلها و اهدای 200جلد کتاب را از برنامه های شاخص در این دهه است.

پویش کتابخوانی از کتاب «راز سلیمانی» با محوریت شبکه جوانان رضوی، به همت هیئت رزمندگان اسلام و با همکاری این اداره و ادارات اوقاف و امور خیریه و تبلیغات اسلامی و مجمع رهروان وصال این شهرستان؛ مسابقه «دمی با شهدا» (وصیت نامه شهید سلیمانی) توسط کانون فرهنگی هنری خاتم الانبیاء (ص) روستای قاسم آباد و مسابقه فرهنگی « وصیتنامه سردار» توسط مرکز قرآنی جامعه بیت الزهرا(س)، از برنامه های اجراشده و مسابقات مورد نظر  در دهه بزرگداشت بصیرت  می باشد.

 

توزیع بسته های بهداشتی و فرهنگی در قالب ایستگاه صلواتی سیار با همکاری پایگاه بسیج شهید علی روحانی و کانون فرهنگی هنری صاحب الزمان(عج) یزدل، اهدای ۱۷ بسته غذایی به نیازمندان روستا توسط کانون فرهنگی هنری خاتم الانبیاء (ص) روستای قاسم اباد، آماده‌سازی ۵۰۰ بسته معیشتی در مرکز نیکوکاری "ولایت" آران و بیدگل به ارزش ۲۲۵ میلیون تومان با کمک خیران و توزیع پک های بهداشتی به همراه وصیتنامه سردار در روستای کاغذی توسط کانون فرهنگی هنری قمر بنی هاشم(ع) در راستای حفظ ارزشهای و بزرگداشت این دهه می باشد.

 اجرای گروه سرود "رهپویان ولایت" ازکانون فرهنگی قمربنی هاشم (ع) و پایگاه مقاومت بسیج غدیر؛ را از دیگر برنامه های اجراشده است.

 هدف از اجرای نشست های بصیرتی ترویج سیره و مکتب شهید قاسم سلیمانی است و نشست بصیرتی و روشنگری توسط کانون های فرهنگی هنری "حضرت خدیجه(س)،  قمربنی هاشم (ع) روستای کاغذی، هجرت مسجد ملاشکرالله، خاتم الانبیا(ص) روستای قاسم آباد و ثامن الائمه محمدآباد ابوزیدآباد شهرستان آران و بیدگل" برگزار شد.

 قرائت قرآن کانون فرهنگی هنری ثامن الائمه محمد آباد ابوزیداباد شهرستان آران و بیدگل و تجدید میثاق با شهیدان توسط کانون فرهنگی قمربنی هاشم (ع) روستای کاغذی از دیگر برنامه های این دهه بود.

خاطرنشان می شود: علی رغم وضعیت شیوع بیماری کرونا، برنامه های فرهنگی، هنری با رعایت پروتکل های بهداشتی و اکثرأ در بستر فضای مجازی برگزار شد و خللی در روند اجرا بوجود نیامده است.

انتهای پیام/ فاطمه بی خوابی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید