آغاز طرح «استعدادیابی و توان افزایی هنری بچه های مسجد» در آران و بیدگل

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل از آغاز طرح «استعدادیابی و توان افزایی هنری بچه های مسجد» در این شهرستان خبر داد.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ سعید ضابطی گفت: طرح «استعدادیابی و توان افزایی هنری بچه های مسجد» همزمان با استان اصفهان در آران و بیدگل آغاز شد.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل افزود: این طرح با توجه به حضور گسترده جوانان مستعد، علاقه مند و فعال در رشته های هنری در کانون های فرهنگی هنری مساجد به منظور شناسایی گروه ها و فعالان هنری کانون های مساجد از سوی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان پایه ریزی و اجرا شده است.

 

ضابطی با اشاره به فعالیت ۷۳ کانون فرهنگی هنری با ۲۵ هزار عضو در سطح مساجد شهرستان آران و بیدگل ادامه داد: در قالب این طرح، ضمن شناسایی استعدادهای هنری نوجوانان، زمینه شبکه سازی، آموزش و توانمند سازی آنان در دستور کار ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان قرار می گیرد.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل تصریح کرد: در این طرح، متقاضیان در قالب شبستان هنر سامانه بچه های مسجد در بخش های سرود، نمایش(نمایش نامه نویسی، اجرای صحنه ای و خیابانی)، فیلم و پویانمایی، ادبیات(شعر و داستان نویسی) هنرهای تجسمی(خوشنویسی-عکاسی طراحی و گرافیک دستی و رایانه ای-نقاشی-کاریکاتور-عکاسی) و صنایع دستی سازماندهی می شوند و اطلاعات تخصصی در اختیار آنان قرار می گیرد.

 

ضابطی افزود: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به نشانی اینترنتی formaloo.com/fahmaArt مراجعه کنند.

انتهای پیام/ فاطمه بی خوابی آرانی

تاریخ آخرین تغییر
سه شنبه, شهریور 30, 1400 - 13:25
کد خبر: 8726

https://tavoosebehesht.ir/node/8726

افزودن دیدگاه جدید