تزریق واکسن کرونا برای افراد بالای ۱۸ سال در شهرستان آران و بیدگل فراهم است

افزون بر ۳۸ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال این شهرستان از آغاز این طرح تاکنون واکسن دریافت کردند تمام افراد بالای ۱۸ سال ساکن در شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد، ابوزیدآباد و سفیدشهر و روستاهای ۱۱ گانه شهرستان آران و بیدگل می توانند با مراجعه به پایگاه‌های واکسیناسیون این شهرستان نسبت به تزریق واکسن کووید_۱۹ اقدام کنند.
متن خبر

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: تمام افراد بالای ۱۸ سال ساکن در شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد، ابوزیدآباد و سفیدشهر و روستاهای ۱۱ گانه شهرستان آران و بیدگل می توانند با مراجعه به پایگاه‌های واکسیناسیون این شهرستان نسبت به تزریق واکسن کووید_۱۹ اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون واکسن کافی در اختیار شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل قرار گرفته و مشکلی در سطح شهرستان وجود ندارد، اضافه کرد: در حال حاضر پایگاه واکسیناسیون مستقر در سالن ورزشی دانشگاه پیام نور آران و بیدگل، نسبت به تزریق شهروندان آران و بیدگلی اقدام می‌کنند.

دکتر بایبوردی خاطر نشان کرد: شهروندان شهرهای نوش‌آباد، ابوزیدآباد، سفیدشهر و روستاهای ۱۱ گانه شهرستان آران و بیدگل نیز می‌توانند با مراجعه به درمانگاه‌ها و خانه‌های بهداشت معرفی شده از سوی شبکه بهداشت و درمان نسبت به دریافت واکسن کرونا اقدام کنند.

وی تاکید کرد: تنها راه شکست ویروس کرونا علاوه بر تزریق واکسن، رعایت پروتکل های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی است بر این اساس از تمام شهروندان درخواست داریم ما را عادی‌سازی شرایط از طریق واکسیناسیون و رعایت پروتکل‌های بهداشتی یاری دهند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اشاره به استقبال مطلوب شهروندان از طرح ملی واکسیناسیون کرونا گفت: افزون بر ۳۸ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال این شهرستان از آغاز این طرح تاکنون واکسن کرونا دریافت کردند.

انتهای پیام/ فاطمه بی خوابی آرانی

تاریخ آخرین تغییر
سه شنبه, شهریور 30, 1400 - 14:10
کد خبر: 8727

https://tavoosebehesht.ir/node/8727

افزودن دیدگاه جدید