پاسخ هر تجاوزی با قدرت ‌داده می‌شود‌

سرپرست گروه ۸۴۰ موشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران از آمادگی کامل این یگان برای دفاع از مرزهای کشور خبر داد.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت به نقل از خبرگزاری شبستان؛ سرهنگ حیدر معظمی گودرزی در نشست خبری با خبرنگاران به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار گفت: خبرنگاران جزو جدا نشدنی مجموعه های اداری و سازمانی هستند چرا که زحمات نهادها به واسطه هنر خبرنگاران در جامعه بروز و ظهور می یابد.

 

سرپرست گروه ۸۴۰ موشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: حرفه خبرنگاری، در صحنه بودن و در لحظه بودن است و با سختی های بسیاری همراه است که باید قدردان زحمات این قشر باشیم.

 

سرهنگ گودرزی در بخش دیگری از سخنانش به مأموریت های ارتش اشاره کرد و گفت: رسالت ارتش، صیانت از مرزهای کشور است؛ اما در راستای مسئولیت اجتماعی هر جا لازم باشد برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی حاضر و آماده است.

 

وی افزود: وظیفه خود می دانیم در قالب طرح مردم یاری، هر جا و در هر نقطه ای از کشور مردم احساس نیاز به کمک رسانی در حوادث و بلایای طبیعی و بیماری های خاص همچون کرونا داشته باشند در کنار آنان و پیش قدم باشیم.

 

سرپرست گروه ۸۴۰ موشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه با اشاره به آمادگی این یگان برای دفاع از کشور گفت: گروه ۸۴۰ موشکی شهید کبریایی آمادگی کامل برای دفاع از مرزهای کشور دارد و اجازه هیچ تخلفی را به دشمن نخواهد داد.

 

سرهنگ گودرزی افزود: این گروه با تجهیزات بروز شده و جدید و آموزش های مداوم پرسنل، آمادگی کاملی را برای هرگونه پاسخ به تجاوز دشمن دارد و هر جا لازم باشد قادر است دشمن را قبل از اینکه حرکتی انجام دهد سرجایش بنشاند.

 

وی همچنین به فعالیت های فرهنگی ویژه پرسنل اشاره کرد و گفت: این یگان، نخستین یگان در کشور است که موضوع آموزش و حفظ نهج البلاغه را در برنامه های خود گذاشته و موفق به کسب رتبه های برتر در مسابقات قرآن و نهج البلاغه در سطح کشور شده است.

 

سرهنگ حیدر معظمی گودرزی افزود: اجرای برنامه های بصیرت افزایی برای خانواده ها، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران و بازنشستگان به صورت مداوم، برگزاری حلقه های معرفت، کلاس های آموزشی ویژه فرزندان پرسنل، برنامه های بصیرتی و آگاه سازی سیاسی از دیگر برنامه های فرهنگی این یگان در یک سال اخیر بوده است.

 

در پایان این مراسم از سوی سرپرست گروه ۸۴۰ موشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در آران و بیدگل از زحمات خبرنگاران  با اهدای لوج و هدایایی تقدیر شد.

 

پایان پیام

پاسخ هر تجاوزی با قدرت ‌داده می‌شود‌

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، سرپرست گروه ۸۴۰ موشکی شهید کبریایی ارتش با بیان اینکه تجهیزات ارتش در منطقه آران و بیدگل به منظور ارتقاء آمادگی برورسانی شد، گفت: عرضه اندام دشمنان در هر نقطه با قدرت پاسخ داده می‌شود./عکس: سید مجتبی هنرمند

افزودن دیدگاه جدید

تاریخ آخرین تغییر
دوشنبه, مرداد 24, 1401 - 11:40
کد خبر: 8817

https://tavoosebehesht.ir/node/8817

افزودن دیدگاه جدید