فرازمان فرامکان افتتاح شد

نخستین نمایشگاه دستاوردهای علمی و فناوری، هسته‌ای و صنایع دفاعی جمهوری اسلامی ایران در شهرستان آران و بیدگل با شعار «با امید تا ظهور» افتتاح شد.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛صبح شنبه ۲۲مهرماه، با حضور مردم و جمعی از مسئولان شهرستان، نخستین نمایشگاه دستاوردهای علمی و فناوری، هسته‌ای و صنایع دفاعی جمهوری اسلامی ایران با شعار «با امید تا ظهور» در آران و بیدگل افتتاح شد.
در این نمایشگاه آخرین دستاوردها در بخش‌های هسته‌ای، کشاورزی، نانو، بنیادین، ورزشی، پزشکی، نظامی، اقتصادی، نظامی و جنگ ترکیبی برای عموم شهروندان به نمایش گذاشته شده است.
بازسازی عملیات کربلای چهار و پنج از جمله برنامه‌های جنبی نمایشگاه دستاوردهای علمی و فناوری، هسته‌ای و صنایع دفاعی جمهوری اسلامی ایران در آران و بیدگل است.
▫️گفتنی است این نمایشگاه از امروز ۲۲مهرماه تا ۲۷مهرماه از ساعت ۸ الی ۱۲ صبح ویژه دانش‌آموزان و از ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۰:۳۰ برای عموم شهروندان در سالن فرهنگی و ورزشی ۹دی سپاه، واقع در بلوار دانشگاه پیام‌نور، جنب اداره برق برای بازدید علاقمندان دایر است.

انتهای پیام/ محدثه سادات شمسی - محمد رضا رحمتی آرانی

فرازمان فرامکان افتتاح شد

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛نخستین نمایشگاه دستاوردهای علمی و فناوری، هسته‌ای و صنایع دفاعی جمهوری اسلامی ایران در شهرستان آران و بیدگل با شعار «با امید تا ظهور» افتتاح شد./عکس:سید مجتبی هنرمند

افزودن دیدگاه جدید

تاریخ آخرین تغییر
شنبه, مهر 29, 1402 - 09:53
کد خبر: 9598

https://tavoosebehesht.ir/node/9598

افزودن دیدگاه جدید