آینده خواندنی است

تقویت و اشاعه موضوع و فرهنگ سازی مسئله کتاب و کتابخوانی نیازمند عزم ملی است.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛جواد رنج کش رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آران و بیدگل ضمن تبریک به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با شعار «آینده خواندنی است» از نقش موثر و تعیین کننده متولیان، خادمان و همراهان و همدلانه حوزه کتاب، کتابخوانی و مطالعه که در رشد شاخص های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و آموزشی نقش بسیار پر رنگی داشته و این مسئولیت خطیر را بر عهده دارند کمال تشکر و قدردانی را نمودند.

ایشان در ادامه صحبت های خود کتاب را یکی از زیباترین و مهم ترین جلوه های فرهنگی دانستند به گونه ای که تاریخ هیچ تمدنی خالی از کتاب و کتابت نبوده و می توان فرهیختگی اقوام را سنجید بطوریکه  اهمیت کتاب و کتابخوانی و عظمت و شرافت کتاب در اسلام تا حدی است که خداوند متعال به قلم و به آنچه می نویسد، قسم یاد می کند.

ایشان ضمن تاکیدات مقام معظم رهبری کتابخوانی و علم آموزی را نه تنها یک وظیفه ملی بلکه واجب دینی برشمردند و بر عزم راسخ مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی در این حوزه صحه می گذارد.
همچنین تقویت و اشاعه این موضوع و فرهنگ سازی مسئله کتاب و کتابخوانی را نیازمند عزم ملی دانسته و از تمام مسئولین خواسته تا با آگاه سازی و اطلاع رسانی در بین مردم جامعه را به سمت کار مفید که همان مطالعه کتاب و کتابخوانی است، سوق دهند.

 آینده خواندنی است

انتهای پیام/ محدثه سادات شمسی - فاطمه بی خوابی آرانی

تاریخ آخرین تغییر
سه شنبه, فروردین 28, 1403 - 10:31
کد خبر: 9630

https://tavoosebehesht.ir/node/9630

افزودن دیدگاه جدید