رسانه ابزار مهم قدرت ها

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل گفت: رسانه، ابزار مهم قدرت هاست و دشمن سرمایه گذاری زیادی در این حوزه دارد.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت به نقل از خبرگزاری شبستان، سرهنگ ابوالفضل حسین‌ دوست در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران گفت: رسانه ابزار مهم قدرت هاست و دشمن سرمایه گذاری زیادی در این حوزه دارد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل افزود: بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب، امروز تاثیر رسانه و شبکه عظیم اطلاعاتی از موشک و بمب اتم بیشتر است.

 

حسین دوست با بیان اینکه در حال حاضر شاهد فضای جدید رسانه ای در جامعه هستیم، گفت: نقش خبرنگاران در جامعه بسیار مهم و حیاتی است و عطر خوش فرهنگ و آنچه در جامعه شناسانده می شود توسط خبرنگاران بروز و ظهور می یابد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل تصریح کرد: آرایش دشمن در رسانه متنوع، متکثر و فنی است و ما باید برای مقابله با دشمن در این حوزه آماده و هوشیار باشیم.

 

سرهنگ حسین دوست افزود: افزایش سواد رسانه، راه مقابله با توطئه دشمن در این حوزه است و باید مورد توجه و هدف‌گذاری قرار گیرد.

 

وی ادامه داد: مجموعه بسیج آمادگی دارد برای ارتقای سطح فعالان حوزه فضای مجازی دوره های آموزشی ویژه ای را برنامه ریزی و اجرا کند و در نخستین گام، مجموعه «بسیج رسانه» با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران در این شهرستان فعال شده است.

 

در ادامه این مراسم، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آران و بیدگل از اصحاب رسانه، خبرنگاران و فعالان حوزه فضای مجازی این شهرستان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی قدردانی کرد.

 

انتهای پیام/محمدرضا رحمتی آرانی

رسانه ابزار مهم قدرت ها

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ نشست خبری جناب سرهنگ ابوالفضل حسین دوست فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آران وبیدگل به همراه گرامیداشت روز خبرنگاردر ناحیه مقاومت سپاه شهرستان آران وبیدگل و تقدیر از خبرنگاران و  اصحاب رسانه برگزار گردید./عکس: سید مجتبی هنرمند

افزودن دیدگاه جدید

تاریخ آخرین تغییر
چهارشنبه, مهر 5, 1402 - 13:53
کد خبر: 8815

https://tavoosebehesht.ir/node/8815

افزودن دیدگاه جدید