شور و شوق بی نظیر بچه ها ،خانواده ها و کانون های فرهنگی در تابستان ۱۴۰۲

این روزها با پایان امتحانات و شروع ایام فراغت دانش آموزان و ثبت نام در کلاسهای تابستانی و افتتاح این کلاسها در اکثر نقاط شهرستان آران و بیدگل با حضور پر شور بچه ها به همراه خانواده ها و روحانیون و مسئولین این شهرستان در مراسم دیده میشود .
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛این روزها با پایان امتحانات و شروع ایام فراغت دانش آموزان و ثبت نام در کلاسهای تابستانی و افتتاح این کلاسها در اکثر نقاط شهرستان آران و بیدگل با حضور پر شور بچه ها به همراه خانواده ها و روحانیون و مسئولین این شهرستان در مراسم دیده میشود .
 

این بار پایگاه مقاومت بسیج حضرت فاطمه ( س) از حوزه مقاومت بسیج خواهران کوثر توسط فرمانده و مسئول اجرایی این پایگاه "سرکار خانم ارباب "
با اجرای مجری توانمند آقای مجید نظیمی
 تلاوت قرآن توسط جناب آقای مرادزاده
اجرای سرود ملی
کلیپی از برنامه های تابستانی ۱۴۰۱ از حوزه مقاومت بسیج خواهران کوثر
اجرای گروه سرود هلال منیر
کلیپی از سخنان رهبری در جمع نوجوانان مبنی بر اینکه اعتماد،توکل و  ارتباط با خداوند در زندگی به انسان شجاعت و اعتماد به نفس می بخشد و از مهمترین راههای ارتباط با خداوند توجه به نماز می باشد و بوسیله آن این شجاعت و اعتماد به نفس بوجود آمده و باعث استحکام دین و ایمان می شود.

سخنرانی توسط جناب آقای جعفرزاده مسئول تعلیم و تربیت ناحیه مقاوت بسیج آران و بیدگل مبنی بر اینکه در تمام نهادها و گروهها وظیفه ما این است مدیریت افکار نوجوانانمان در قالب بازی یا چهره به چهره ، در جنگ شناختی امروزه که همون" فضای مجازی" است کنترل و مدیریت شود و این مدیریتِ افکار، در جنگ شناختی را باید در خدمت بگیریم تا پیروز شویم .
و پایان بخش برنامه ها با حضور  و اجرای برنامه های شاد توسط آقای محسنی مهمان ویژه این مراسم "روحانی و مجری برنامه های کودک " همراه با اجرای شعر و مسابقه ویژه کودکان و نوجوانان دختر در روز یکشنبه ۳ تیرماه ۱۴۰۲ از ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۲ در کانون تربیتی شهید عربیان همراه با پذیرایی توسط نوجوانان دختر برگزار گردید.

خبرنگار:الهه عمو صادقی

انتهای پیام/ محدثه سادات شمسی - محمد رضا رحمتی آرانی

شور و شوق بی نظیر بچه ها ،خانواده ها و کانون های فرهنگی در تابستان ۱۴۰۲

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛این روزها با پایان امتحانات و شروع ایام فراغت دانش آموزان و ثبت نام در کلاسهای تابستانی و افتتاح این کلاسها در اکثر نقاط شهرستان آران و بیدگل با حضور پر شور بچه ها به همراه خانواده ها و روحانیون و مسولین این شهرستان در مراسم دیده میشود./عکس:الهه عمو صادقی

 

افزودن دیدگاه جدید

تاریخ آخرین تغییر
دوشنبه, تیر 5, 1402 - 11:18
کد خبر: 9404

https://tavoosebehesht.ir/node/9404

افزودن دیدگاه جدید