درخشش نوجوانان مجمع قاریان و حافظان هلال در مسابقات قرآن دانش‌آموزان کشور

نوجوانان آران و بیدگلی عضو مجمع قاریان و حافظان آستان مقدس محمدهلال بن علی(ع) در چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان کشور در رشته‌های آوایی درخشیدند.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛احمد سربند مدیر مجمع قاریان و حافظان آستان مقدس حضرت محمدهلال بن علی(ع): نوجوانان آران و بیدگلی عضو مجمع قاریان و حافظان آستان مقدس محمدهلال بن علی(ع) در چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان کشور در رشته‌های آوایی درخشیدند.
چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان دختر سراسر کشور در بخش آوایی به میزبانی مشهد مقدس برگزار شد که در این رویداد ملی، استان اصفهان مقام سوم در بین استان‌های کشور را به دست آورد.
در این مسابقات، «فاطمه علی مهدی» عضو مجمع قاریان و حافظان هلال از شهرستان آران و بیدگل «رتبه اول» رشته «حفظ ۱۰ جزء قرآن کریم» در مقطع متوسطه اول را از آن خود کرد.
همچنین «حامد اصیلیان بیدگلی» یکی دیگر از اعضای این مجمع در رشته حفظ کل قرآن کریم موفق به کسب «رتبه سوم» کشوری شد.
چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان کشور از ۱۵ تا ۲۱ مرداد ماه، با حضور ۵۰۰ دانش آموز دختر و پسر در مشهد مقدس برگزار شد.
همچنین رقابت بخش نهایی مرحله کشوری این دوره از مسابقات در بخش پژوهشی در رشته‌های نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه، تفسیر قرآن، انشای نماز و گفتمان مهدوی به میزبانی کرمانشاه برگزار می‌شود.
خبرنگار: روح اله باقری

انتهای پیام/ محدثه سادات شمسی - محمد رضا رحمتی آرانی

تاریخ آخرین تغییر
شنبه, مرداد 28, 1402 - 09:26
کد خبر: 9497

https://tavoosebehesht.ir/node/9497

افزودن دیدگاه جدید